1.      Dobór rozmiaru: Wybór odpowiedniego rozmiaru bielizny jest kluczowy dla komfortu i wygody. Zaleca się dokładne zmierzenie się przed zakupem bielizny, aby dobrać właściwy rozmiar Dobrze dopasowana bielizna nie tylko poprawia komfort noszenia, ale także wygląd pod ubraniem. Warto także brać pod uwagę własne preferencje dotyczące komfortu i stylu. W razie wątpliwości co do rozmiaru, warto skonsultować się z pracownikiem sklepu lub skorzystać z tabel rozmiarów które umieszczone są pod zdjęciami produktów.

     Pomiary Pierwszym krokiem jest dokładne zmierzenie się, aby ustalić własne         wymiary. Ważne jest zmierzenie obwodu pasa i bioder oraz długości nogawek, jeśli chodzi o majtki. Dla mężczyzn noszących bieliznę typu slip lub bokserki, obwód pasa jest kluczowym wymiarem do określenia odpowiedniego rozmiaru.

      Wybór stylu: Mężczyźni w dużych rozmiarach mogą mieć różne preferencje co do stylu bielizny. Niektórzy wolą luźniejsze bokserki lub bokserki z dłuższymi nogawkami- w tym wypadku polecamy bokserki bawełniane, podczas gdy inni mogą woleć bardziej dopasowane np. slipy, czy bokserki elastyczne. Wybór odpowiedniego stylu zależy od komfortu i osobistych preferencji.


2.      Pranie bielizny przed pierwszym użyciem: Zaleca się prać nową bieliznę przed pierwszym użyciem. Nowa bielizna może zawierać substancje chemiczne używane podczas procesu produkcji, takie jak środki do konserwacji tkanin, barwniki czy środki antybakteryjne. Prać bieliznę przed pierwszym użyciem można zwykle zgodnie z instrukcjami na metce, aby usunąć te substancje oraz zapewnić czystość i higienę.

Często zaleca się stosowanie delikatnego detergentu przeznaczonego do bielizny, aby uniknąć podrażnień skóry i utrzymania właściwości materiału. Proces produkcji i transportu może pozostawić na bieliźnie ślady substancji chemicznych lub kurzu, które mogą podrażniać skórę. Pranie przed użyciem pomoże usunąć te substancje i zapewnić czystość oraz higienę.