O nas

Witamy na naszej stronie

Nim zajrzą Państwo dalej , muszą państwo wiedzieć , iż na rynku, nasza firma istnieje od 1991 roku, i zajmowała się nie tylko dużymi rozmiarami, ale były to także małe rozmiary i często nietypowe rzeczy. Po tak wielu doświadczeniach jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, o czym przekonali się niektórzy nasi klienci, którzy dla własnych  potrzeb zamawiali asortyment, który należało wykonać indywidualnie pod konkretną osobę.

Przedstawiając Państwu naszą ofertę ,w głównej mierze, kierujemy ją do mężczyzn. Nie znaczy to, że zapominamy o miłych Paniach. Posiadamy również wzory damskie o nietypowych rozmiarach, jednakże na stronie ukażą się w późniejszym  terminie.


Materiały, jakie wykorzystujemy do produkcji, są wytwarzane przez Polskie Zakłady Tekstylne „Teofilów” w Łodzi. Charakteryzują się najlepszą jakością w Polsce, o czym świadczą certyfikaty i atesty, które są do wglądu na stronie www.teofilow.com.pl Poza tym posiadają w swojej ofercie bogatą gamę kolorystyczną ,zarówno jednobarwne jak i nadruki. I z tego też powodu nasze produkty szyjemy tylko z tych materiałów, co zauważą Państwo, oglądając naszą galerię.